Lifestyle

Žiadny photoshop, ale reálne fotky sakramentsky vtipných zvierat!

Na čo sa používatelia na internete pozerajú najradšej? Ak opomenieme obsah prístupný od 18 rokov, potom sú to vtipné fotky zvieratiek. Alebo snáď fotky vtipných zvieratiek? Zrejme oboje, pretože niektorí tvorovia smelo konkurujú známym komediálnym hercom.

Všimli si to aj autori projektu comedywildlifephoto.com, ktorí sa rozhodli nájsť najväčšie komediálny talent medzi zvieratami. Stretli sa s veľmi pozitívnymi ohlasmi a v roku 2017 prebehol už tretí ročník súťaže. Finalisti, na ktoré sa môžete pozrieť nižšie, boli vybraní z viac ako 3 500 fotografií. Profesionálny fotograf by mohol namietať, že z technického hľadiska sú niektoré snímky trochu slabšie, ale o to ide až v druhom rade. Prioritou bolo zachytiť nevídané situácie, čo sa autorom bezpochyby podarilo.

Ako sa hovorí, toto proste nevymyslíš. A čo z toho vyplýva pre vás? Majte pri sebe fotoaparát, pretože nikdy neviete, v akej póze sa vám podarí odfotiť vášho psa či veveričku na záhrade. Možno vyhráte budúci ročník súťaže Comedy Wildlife Photography Award a umiestnime tu váš snímku.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich