Bývanie

Úžasný apartmán v Londýne vyzerá ako galéria!

Potrpíte si na bývanie na úrovni? Pokiaľ máte blízky vzťah k umeniu a dizajnu, bude sa vám páčiť štýl, v akom bola zariadená jeden londýnsky apartmán. Majiteľ sa rozhodol pre renováciu a následný prenájom staršiemu páru, ktorý túži po komfortným a štýlovom príbytku. Medzi požiadavkami bola ľahká údržba chytré rozvrhnutie interiéru pre ich zbierku umeleckých predmetov.

Apartmán je sám o sebe pomerne malý, ale vďaka prvkom ako sú veľké okná a vysoké stropy, sa celkový priestor javí ako oveľa väčší. Pri renovácii hral hlavnú úlohu životný štýl páru – zbieranie umeleckých predmetov.

S ohľadom na požiadavky páru sa designer rozhodol, že nebude potrebná druhá spálňa. Namiesto toho vytvoril množstvo úložného priestoru a prepojil priestranná obývacia izba s kuchyňou. A samozrejme nechal budúcim nájomníkom dostatok miesta pre pre ich životnú lásku – obrazmi. Nechýba ani množstvo umelecky ladených detailov, ktoré umocňujú celkový dojem.

Londýnsky bytík vyzerá skvele a po návštevníci sa v ňom cíti ako v útulnej galérii. Obyvatelia si výsledok nemôžu vynachváliť a architekta pochválili tiež za prítomné materiály, ktoré sa ľahko čistia a nevyžadujú prílišné úsilie na údržbu.

Ak sa vám apartmán páči, pustite sa do prestavby svojho bývania. Možno sa vám podarí podobný výsledok!

Foto: https://www.designswan.com/archives/stunning-gallery-looking-apartment-in-london.html

Add Comment

Click here to post a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain