Lifestyle

16-ročný vegan šokuje na Instagramu svojimi dezerty

Zoznámte sa s Josem, 16letým milovníkom vegánskej stravy, ktorý má momentálne na svojom instagramovém profile cez 750 tisíc sledujúcich. Ako sa mu to podarilo? Celkom ľahko – zverejňuje totiž fotografie jedinečných dezertov vlastnej výroby. Na to, koľko má rokov, je naozaj šikovný a jeho tvorba smelo konkuruje dezertom oveľa starších a skúsenejších cukrárov.

Ak si chcete smlsnout na dezertoch, v ktorých nie sú obsiahnuté mŕtve zvieratá, ktoré pred smrťou zažívala nepredstaviteľná muky, potom sú vegánskej dezerty jasnou voľbou. Ale nejde len o etiku, väčšinou ide o oveľa zdravšie alternatívu ku klasickým sladkostiam. Vyzerajú skvele a ešte lepšie chutia – nie je jediný dôvod sa im brániť. Naopak začnite Joseho sledovať a inšpirujte sa. Jeho motto je „život je moc krátky, aby sa jedlo nudné jedlo“.

Jose si dáva na výrobe vegánskych dezertov naozaj záležať a výsledky stoja za to. K jeho najobľúbenejším ingredienciám patrí zmrznuté ovocie a kokosové mlieko. Máte chuť? Nečudujem sa, vegánskej dezerty sú skrátka najlepšie …

Foto: https://www.boredpanda.com/new-vegan-colorful-food-arrangements-jose-naturallyjo/

Add Comment

Click here to post a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich